top of page

Mūsų komanda

Specialistai Vilniaus psichologijos centre teikia individualias konsultacijas ir psichoterapiją bei veda terapijos grupes paaugliams, suaugusiems, šeimoms. Paskambinkite ar rašykite ir padėsime Jums surasti tą specialistą, kuris labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

3983 4.jpg

Dr. Justina Dillon

VPC Vadovė

Psichologė-psichoterapeutė

​Dr. Justina Dillon specializuojasi traumų, priklausomybės, nerimo, depresijos gydymo srityse. Justina turi virš 10m patirtį teikiant psichologines paslaugas JAV, Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje ir kitur bei vadovauja psichologijos centrams Niujorke ir Vilniuje. Jos praktika paremta įsitikinimu, kad kiekvienas esame verti supratimo, rūpesčio ir galimybės atstatyti gyvenimus, kad jie būtų pilnavertiški, laimingi ir skatinantys pasitikėjimą savimi. Ji konsultuoja bendradarbiaujant su Jumis per visą psichoterapijos procesą, užmezgant lygiavertišką ryšį, paremtą abipuse pagarba ir pasitikėjimu.  Dr. Justinos Dillon psichoterapijos metodika pagrįsta moksliniais tyrimais ir integruotos psichoterapijos pagrindais, pasitelkiant psichodinaminę (psichoanalitinę) terapiją, kognityvinę ir elgesio terapiją (KET), dialektinę elgesio terapiją, EMDR, motyvacinį interviu ir kt. 2018-2020 metais dr. Justina Dillon dėstė psichoterapijos pagrindus ir teoriją magistro studentams Niujorko Universitete (angl. New York University, NYU).  Po 15 metų JAV dr. Justina Dillon su šeima grįžo gyventi į Lietuvą. Jai visuomet buvo svarbu pasidalinti įgyta patirtimi ir žiniomis. Todėl vienas pagrindinių Vilniaus psichologijos centro tikslų yra ne tik teikti aukščiausios kokybės psichoterapijos paslaugas, bet ir ugdyti kompetetingus specialistus, kurie gali drąsiai derinti psichologijos mokslą su psichoterapijos menu. Studijos: Mokslų Daktaro laipsnis Klinikinė psichologija, 2017 m. – Adelphi universitetas, Garden City, NY, JAV Klinikinės psichologijos magistras, 2014 m. – Adelphi universitetas, Garden City, NY, JAV Psichologijos bakalauras, magna cum laude, 2010 m. – Kolumbijos universitetas, Niujorkas, NY Licencijos: New York valstijos psichologo licencija 022878-01 Naujosios Zelandijos klinikinio psichologo licencija 90-07971 UK psichologo licencija PYL042251 Kvalifikacijos kėlimas: Transcending Trauma: Treating Complex PTSD with Internal Family Systems (IFS), 2023, JAV EMDR - Nujautrinimo akių judesiais ir perdirbimo terapija, 2019, Niujorkas PE (prolonged exposure) terapija Potrauminio streso sutrikimui gydyti, 2017, Philadelphia STAIR - terapija potrauminiams simptomams mažinti, 2016, Niujorkas Motyvacinis interviu - 2016, Niujorkas

+370 6 40 03 266

Sandra Četrauskienė

Psichologė, Geštalto psichoterapijos kandidatė

Sandra Četrauskienė yra psichologė, REBT ir Geštalto psichoterapijos praktikė, edukologė, asmeninės karjeros valdymo konsultantė/ mokymų trenerė, lektorė. Specialistė jau daugiau nei 18 metų konsultuoja paauglius, suaugusius individualiai ir grupėse. Psichoterapeutės pagrindinės specializacijos temos yra tarpasmeniniai santykiai, konfliktai, agresija ir pyktis, nerimas, savirealizacija, savivertė, stresas, apatija, psichologinis smurtas, traumuojantys įvykiai, depresija, pokyčiai, asmenybės augimas ir kt. Konsultacijų metu Sandra stengiasi padėti žmogui pažinti, suvokti ir priimti save, bei mokytis naujų elgesio modelių vadovaujantis REBT psichoterapijos ABCDE modeliu, Geštalto psichoterapijos principais, bei IFS (Internal Family Systems (angl.) - vidinės šeimos sistemos).

+370 6 40 03 266

Sandra Četrauskienė_profilis_HR_edited.jpg
IMG_9817 (1).jpg

Rita Žliobaitė

Psichologė, Geštalto psichoterapijos kandidatė

Rita Žliobaitė yra klinikinė psichologė, Geštalto psichoterapijos kandidatė. Psichoterapijos praktikoje Rita akcentą skiria fenomenologiniam žmogaus vidinio pasaulio tyrinėjimui, naudodama įvairias patyrimines praktikas – dialogą bei eksperimentus, įvairias meno užduotis, sisteminės terapijos elementus. Visgi, esminiu elementu terapiniame procese ji laiko terapinio santykio kūrimą, padedantį skleistis žmogaus autentiškumui. Psichologo profesijoje Ritą žavi žmogaus proto, kūno ir savasties kompleksiškumas. Savo darbe ji remiasi humanistiniais principais – tiki, jog terapijoje itin svarbų vaidmenį vaidina gydymas santykiu. Pastarieji 4 metai profesinėje srityje jai padėjo pritaikyti universitete ir podiplominėse studijose įgautas žinias praktiškai, taip pat išlavinti kūrybiškumą ir intuiciją, kurią naudoja dirbama su klientais. Po studijų universitete, Rita tobulino praktines žinias Vilniaus Respublikinėje universitetinėje ligonėje, Psichosomatinių susirgimų skyriuje, kur turėjo galimybę dirbti su žmonėmis, išgyvenančiais krizes, taip pat susiduriančiais su įvairiais psichologiniais sunkumais (depresija, nerimu bei kitais sutrikimais). Profesiniame kelyje Rita pasirinko Geštalto psichoterapijos podiplomines studijas, kur iki šiol tobulina savo žinias. Rita dirba tiek su grupėmis, tiek individualiai bei nuolat tobulina savo kompetencijas įvairiuose mokymuose (CAMS, ASSIST, AUDIT metodikos, sisteminio darbo mokymai, IFS - Internal Family Systems (angl.) - vidinės šeimos sistemos). Ji tiki, jog mokymasis yra procesas, trunkantis visą gyvenimą. Studijos: Podiplominės geštalto terapijos studijos (2020 – iki šiol.) Klinikinė psichologija (Vilniaus universitetas, 2016 – 2019) Psichologija (Vilniaus universitetas, 2012 – 2016) Narystė asociacijose: Lietuvos psichologų sąjunga

+370 6 40 03 266

Monika Aleksė

Psichologė, Geštalto psichoterapijos kandidatė

Monika Aleksė - sveikatos psichologė, geštalto terapijos praktikė. Psichoterapijoje Monika ypatingą dėmesį skiria autentiškam žmogaus patyrimui bei vidiniam pasaulio tyrinėjimui, remiasi fenomenologiniu ir humanistiniu požiūriu, kuris pabrėžia žmogaus unikalumą ir jo gebėjimą kurti savo gyvenimą, sąmoningumą individualioms patirtims. Savo darbe ji akcentuoja terapinį santykį ir dialogą su klientu kaip svarbiausius elementus. Kartu su klientais naudoja patyrimines praktikas, meno terapijos technikas ir eksperimentus, siekdama padėti jiems atrasti santykį su savimi, savo jausmais ir mintimis. Monikos tikslas yra palaikyti klientus jų kelionėje į vidinį augimą, suteikiant jiems saugią erdvę, kurioje jie gali pakeisti tai, kas jiems trukdo, siekiant sveikesnio ir turiningesnio gyvenimo.

+370 6 40 03 266

image00004 (2).jpg
Ieva_Sabalienė_edited.jpg

Ieva Sabalienė

Psichologė, KET psichoterapijos kandidatė

Ieva Sabalienė - sveikatos psichologė, kognityvinės elgesio terapijos praktikė. Ieva tiki, jog kol nesąmoningų dalykų nepaversime sąmoningais jie valdys mūsų gyvenimą ir mes juos vadinsime likimu. Todėl konsultacijų metu kviečia klientus įsisąmoninti savo mintis, emocijas, kūno pojūčius bei elgesį. Savo klientams padeda kurti kokybiškesnį gyvenimą: atrasti darbo - poilsio balansą, mažinti perfekcionizmą, padeda atrasti būdų sumažinti stresą, didinti pasitikėjimą savimi, formuoti sveikatai palankius įpročius ir pan. Ievos tikslas - išmokyti žmones padėti sau. Viena pagrindinių Ievos domėjimosi sričių yra emocinis valgymas, persivalgymas, nuolatinis su maistu susijęs savęs ribojimas bei sutrikęs valgymo elgesys. Psichologė mano, jog svorio kontrolė, pirmiausiai, yra susijusi su mūsų psichologija: nuostatomis, įsitikinimais, išmoktu elgesiu (įpročiais). Konsultacijų metu ieškosite tikrųjų sutrikusio valgymo priežasčių, būdų tai spręsti bei kartu sieksite atkurti Jūsų sveiką santykį su maistu.

+370 6 40 03 266

Jurgita Garšvinskaitė

Psichologė, IBMT psichoterapijos kandidatė

Jurgita yra sveikatos psichologė, psichoterapeutė-kandidatė. Ji konsultuoja suaugusius asmenis įvairių psichologinių traumų gydymo, potrauminio augimo, santykio su savimi ir aplinka, psichologinio atsparumo lavinimo, sveikesnės gyvensenos klausimais. Šiuo metu Jurgita gilina žinias apie mokslu grįstas traumų gydymo metodikas, tokias kaip bilateralinė stimuliacija, somatinis EMDR, klasikinis EMDR, IFS, BEPP ir DBT. Tyrinėja nervų sistemos atsinaujinimą skatinančias metodikas. Jurgita yra paskutinių metų Integruotos kūno ir judesio terapijos (IBMT) kandidatė ieškanti būdų, kaip somatinės terapijos patyrimines ir teorines žinias tikslingai pritaikyti kalbėjimo terapijoje. Jurgita mėgsta įsitraukti į vidinio pasaulio tyrinėjimą kartu su klientu ir padėti jiems savu tempu pasiekti vidinę darną bei homeostazę. Ji žavisi terapiniais procesais, kurie grindžiami saugumu, bendradarbiavimu, pasitikėjimu, priėmimu ir autentišku buvimu. Jos patirtis rodo, kad klientai, pradėję giluminę terapinę kelionę, dažniausiai ją tęsia metus ar net ilgiau, nes pasijunta geriau, lengviau, ilgainiui išsilaisvina nuo persekiojančių minčių ir simptomų. Be individualaus terapinio darbo, Jurgita dėsto Vilniaus Universitete būsimiems sveikatos priežiūros specialistams. Dėl psichologų etikos niuansų ji nekonsultuoja Vilniaus universiteto psichologijos, medicinos, kineziterapijos ir visuomenės sveikatos studentų.

+370 6 40 03 266

Jurgita.jpg
20231017_130326(1).jpg

Greta Raklevičiūtė

Psichologė

Greta Raklevičiūtė yra klinikinė psichologė, kuri specializuojasi traumų ir potrauminio streso sutrikimo gydyme bei domisi specifinėmis traumų terapijomis, tokiomis kaip EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing), IFS (Internal Family Systems (angl.) - vidinės šeimos sistemos), NET (Narrative Exposure Therapy), BEPP (Brief Eclectic Psychotherapy for PTSD) ir kt. Gretos pagrindinės interesų sritys yra trauminės patirtys/psichotraumatologija, potrauminio ir kompleksinio potrauminio streso sutrikimas, krizių įveika, disociaciniai simptomai, egzistenciniai klausimai.

+370 6 40 03 266

Valentina.jpg

Valentina Dundaitė

Administratorė

​Valentina Dundaitė baigė psichologijos ir biochemijos bakalaurus Vilniaus Universitete. Noras sužinoti ir išbandyti nuo pat vaikystės skatino domėtis įvairiomis sritimis, būtent taip ji nusprendė įgyti du iš pirmos pažiūros nesusijusius išsilavinimus.  Biochemija labiau orientuojasi į fundamentalių organizmo procesų suvokimą bei panašumų organizmuose ieškojimą, o psichologija į asmens psichikos pažinimą, sąmonės procesus, kontakto su žmogumi radimą bei žmogaus individualumo suvokimą. Šiuo atveju abiejų sričių pažinimas jai leido susikurti holistinį požiūrį į žmogų, nepamirštant žmogaus prigimtinių instinktų, išgyvenimui būtinų automatinių procesų bei įgytų socialinių sugebėjimų. ​ Po magistro baigimo Valentina planuoja prisijungti prie centro psichologų komandos, tačiau kol kaupia konsultavimui būtinas žinias, ji prisijungė prie Vilniaus Psichologijos Centro, kurio tikslas teikti aukščiausio lygio psichologines paslaugas, plėtros.  ​ “Žaviuosi idėja, kurią Dr. Justina Dillon parsivežė ir JAV: “psichologiniai sutrikimai gali būti išgydyti, ne tik suvaldyti” noriu, kad šis požiūris Lietuvoje populiarėtų ir atsirastų daugiau specialistų, kurie turi žinias ir įrankius, kaip gydyti, o ne mažinti vizualius simptomus.”

+370 6 40 03 266

Simona Burlėgaitė

Psichologė, Psichodinaminės psichoterapijos kandidatė

Simona Burlėgaitė yra klinikinė psichologė, psichodinaminės krypties psichoterapeutė-kandidatė, dirbanti su emociniais sunkumais (nerimas, depresiškumas), krizių intervencijomis, bei teikianti pagalbą įvairias traumas patyrusiems suaugusiems asmenims. Specialistė konsultacijų metu taiko EMDR (angl. Eye Movement Desensitization and Reprocessing), remiasi psichodinaminės, kognityvinės elgesio terapijų, bei dėmesingu įsisąmoninimu (angl. mindfulness) grįstomis technikomis. Simona konsultacijose stengiasi palaikyti klientą jo individualioje kelionėje, kurioje ieškomos, atrandamos ir puoselėjamos autentiškos stiprybės, įgūdžiai, ir judama visaverčio gyvenimo link. Psichologė su klientu kuria ryšį remdamasi bendradarbiavimu, lygiavertiškumu, abipuse pagarba ir pasitikėjimu. Ji siekia suprasti žmogaus vidinį pasaulį, asmeninius poreikius, tikslus, bei kartu tyrinėti individualias galimybes juos realizuoti, kūrybiškai įprasminti. Terapijos tikslas jos konsultacijose yra suteikti praktišką pagalbą mažinant asmenį varžančius, kamuojančius psichologinius sunkumus bei įsigilinti į problemų šaknis, siekiant užtikrinti ilgalaikį poveikį. Išsilavinimas: Individualios psichodinaminės psichoterapijos podiplominės studijos, Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, nuo 2024. Klinikinės psichologijos magistras, Vilniaus Universitetas, 2021-2023. Psichologijos bakalauras, Vilniaus Universitetas, 2015-2019. Kvalifikacijos kėlimas: Nujautrinimo akių judesiais ir perdirbimo terapija (angl. EMDR), antro lygio mokymai (24 val.), 2024 11. Nujautrinimo akių judesiais ir perdirbimo terapija (angl. EMDR), pirmo lygio mokymai (24 val.), 2024 03. Tarpdisciplininė konferencija „LGBTQ+ ir psichikos sveikata“ (6 val.), 2023 10. „Klinikinių ir sveikatos psichologų konferencija“ (6 val.), 2023 10. Pagalbos savižudybės grėsmę patiriantiems asmenims tvarkos aprašo (naujos redakcijos) taikymo praktikoje mokymai (4 val.), 2023 06. „XI-oji Vilniaus traumų psichologijos konferencija“ (8 val.), 2023 03. „Vilniaus savižudybių intervencijos metodų konferencija“ (8 val.), 2018 11; 2019 11; 2020 11; 2021 11. Savižudybių intervencijos įgūdžių mokymai „ASIST“ (16 val.), 2019 12. Savižudybių prevencijos mokymus „safeTALK“ (4 val.), 2018 12. Mokslinė veikla: Mokslinė praktika Vilniaus Universiteto Psichotraumatologijos centre, 2022 09-2023 03. Lietuvos mokslo tarybos finansuojamas studento mokslinių tyrimų projektas „Kompleksinis potrauminis stresas ir emocijų reguliacijos sunkumai“, 2022 09-2023 03. Žodiniai pranešimai nacionalinėse konferencijose – „Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija“, „Lietuvos mokslo tarybos studentų mokslinė konferencija“, 2022 05, 2023 04. Narystė asociacijose: Lietuvos psichologų sąjungos narė Emocinės paramos savanorė „Jaunimo Linija”, 2017-2020.

+370 6 40 03 266

patinka. DSC05505_3.jpeg
bottom of page